O.S.T.R. & Hades – HAOS – tracklista i okładka

O.S.T.R. & Hades - HAOS - okładka“HAOS” to  efekt współpracy O.S.T.R. i Hadesa. Studyjne spotkanie raperów nastąpiło przy okazji najnowszego singla POE. Jak to tego spotkania doszło? Wieść niesie, iż Emade popełnił bit, który wysłał zarówno Ostremu jak i Hadesowi, a Ci zamiast licytować się który był pierwszy, nagrali wspólny numer.

Produkcje będące w większości autorstwa Ostrego, wzbogacono o “Killing Skills Touch” (Ostry jest członkiem tego kolektywu producenckiego). Na płycie znajdziecie  również produkcje Drumlinaz, mało znanego, ale jakże utalentowanego producenta. Całość opatrzyli cutami DJ Haem i DJ Kebs,  zaś okładką zajął się SewerX.

Oto lista utworów jakie znajdą się na albumie O.S.T.R. & Hades “HAOS”, który planowo ma ujrzeć światło dzienne 26 lutego 2013 roku:

1. INTRO HAOS
2. Rap na osiedlu
3. Czas dużych przemian
4. Psychologia tłumu
5. Ona czy ja
6. Mam dość
7. Bądź słuchaczem
8. Mniej więcej
9. Powstrzymać Cię
10. …perspektywy
11. Sugar Haze
12. Stary Nowy Jork
13. Obsesja
14. Idealny Świat
15. Niewidzialni ludzie
16. Kolacja

Na mieście mówią, że Asfalt Shop ruszył z preorderem na płytę. Mało tego, do pierwszych 1000 egzemplarzy gratis składany poster „HAOS”.

http://www.asfaltshop.pl/ostr-hades-haos-1224-p-1276.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>